Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki Knowledge Base | Teltonika GPS
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
EYE BEACON / BTSID1
(view source)
Revision as of 11:47, 21 October 2021
133 bytes removed
,
11:47, 21 October 2021
→iBeacon example with 2 beacons
Line 569:
Line 569:
|+
|+
! colspan="7" style="border-bottom: 2px solid #0054A6; vertical-align: middle; text-align: center;" |AVL 385 Parsing
! colspan="7" style="border-bottom: 2px solid #0054A6; vertical-align: middle; text-align: center;" |AVL 385 Parsing
−
|-
−
! colspan="7" |Unparsed AVL 385 Value: 11216B817F8A274D4FBDB62D33E1842F8DF8014D022BBF21A579723675064DC396A7C3520129F61900000000BF
|+
|+
|Data part
|Data part
Vytenis.kibildis
Administrators
1,647
edits