Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki Knowledge Base | Teltonika GPS
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
FMC130 General description
(view source)
Revision as of 08:32, 16 November 2021
4 bytes removed
,
08:32, 16 November 2021
→Basic characteristics
Line 67:
Line 67:
|GSM: GPRS: Max 85.6Kbps (DL)/Max 85.6Kbps (UL)
|GSM: GPRS: Max 85.6Kbps (DL)/Max 85.6Kbps (UL)
|-
|-
−
| rowspan="
5
" |Data transfer (EC21)
+
| rowspan="
4
" |Data transfer (EC21)
|LTE: LTE FDD: Max 10Mbps (DL)/Max 5Mbps (UL)
|LTE: LTE FDD: Max 10Mbps (DL)/Max 5Mbps (UL)
|-
|-
|LTE TDD: Max 8.96Mbps (DL)/Max 3.1Mbps (UL)
|LTE TDD: Max 8.96Mbps (DL)/Max 3.1Mbps (UL)
|-
|-
−
|UMTS: WCDMA: Max 384Kbps (DL)/Max 384Kbps
+
|UMTS: WCDMA: Max 384Kbps (DL)/Max 384Kbps (UL)
−
|-
−
|
(UL)
|-
|-
|GSM: GPRS: Max 107Kbps (DL)/Max 85.6Kbps (UL)
|GSM: GPRS: Max 107Kbps (DL)/Max 85.6Kbps (UL)
Gediminas.suminas
Administrators
3,234
edits