Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki Knowledge Base | Teltonika GPS
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Template:FM36 System Parameters
(view source)
Revision as of 08:31, 4 June 2018
443 bytes added
,
08:31, 4 June 2018
no edit summary
Line 66:
Line 66:
|-
|-
! style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |1004
! style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |1004
−
| style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |
U8
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |
| style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |0
| style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |0
| style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |0
| style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |0
Line 76:
Line 76:
|-
|-
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |2 – Msensor
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |2 – Msensor
+
|-
+
|-
+
! style="text-align: center; vertical-align: center;" |1005
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |30000 mV
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |13000 mV
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |30000 mV
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |-
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |High Voltage Level
|-
|-
|}
|}
Simkunas.ma
Administrators
1,247
edits