Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki Knowledge Base | Teltonika GPS
Search
Changes
← Older edit
TAT100 Certification & Approvals
(view source)
Revision as of 13:44, 22 April 2024
41 bytes removed
,
22 April
no edit summary
Line 7:
Line 7:
|-
|-
| [[TAT100 EAC]]
| [[TAT100 EAC]]
+
|-
+
| [[TAT100 RoHS]]
|-
|-
| [[TAT100 Ukrainian UCRF]]
| [[TAT100 Ukrainian UCRF]]
|-
|-
−
| [[TAT100 CE RED
]]
+
| [[TAT100 CE RED
/
UKCA]]
−
|-
−
| [[TAT100
UKCA]]
|-
|-
| [[TAT100 IP Rating]]
| [[TAT100 IP Rating]]
Line 18:
Line 18:
| [[TAT100 SDPPI (POSTEL)]]
| [[TAT100 SDPPI (POSTEL)]]
|-
|-
−
|
}
+
|
[[TAT100 E
-
Mark]]
−
| style="width:25%; text
-
align:center; vertical-align: top;" |
−
{| style="width: 100%"
|-
|-
−
!Approvals
+
| [[TAT100
SIRIM QAS
]]
−
|-
−
| [[TAT100
E-Mark
]]
|-
|-
+
| [[TAT100 Anatel certificate]]
|}
|}
| style="width:25%; text-align:center; vertical-align: top;" |
| style="width:25%; text-align:center; vertical-align: top;" |
Arnas.Zeb
Administrators
4,745
edits