Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki Knowledge Base | Teltonika GPS
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Template:FM36 System Parameters
(view source)
Revision as of 14:58, 1 June 2018
645 bytes added
,
14:58, 1 June 2018
no edit summary
Line 13:
Line 13:
|-
|-
! style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |1000
! style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |1000
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |U8
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |999
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |0
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |2
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |0 – Disabled
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |Sleep Settings
+
|-
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 – GPS Sleep
+
|-
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |2 – Deep Sleep
+
|-
+
! style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |200
| style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |U8
| style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |U8
| style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |0
| style="text-align: center; vertical-align: center;" rowspan=3 |0
Line 23:
Line 35:
|-
|-
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |2 – Deep Sleep
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |2 – Deep Sleep
+
|-
|}
|}
Simkunas.ma
Administrators
1,247
edits