Jump to content

Template:FMB Device Family OBD Parameter list: Difference between revisions

Line 166: Line 166:
|-
|-
! Fuel Rate||40400||40401||40402||40403||40404||7068||8068
! Fuel Rate||40400||40401||40402||40403||40404||7068||8068
|-
! Fault Codes||40420||-||-||40404||40421||7264||8264
|-
! VIN||40410||-||-||40414||40411||7241||8241
|-
|-
|}
|}