Jump to content

FMC230 TAC codes: Difference between revisions

Arnas.Zeb (talk | contribs)
No edit summary
Line 18: Line 18:
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | MeiG SLM320
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | MeiG SLM320
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | 86354006
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | 86354006
|-
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | MeiG SLM320-L
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | 86371906
|-
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | MeiG SLM320-E
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | 86463606
|-
|-
|}
|}