FMC230 TAC codes: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
|||
| Line 18: | Line 18: | ||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | MeiG SLM320 | | style="vertical-align: middle; text-align: center;" | MeiG SLM320 | ||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | 86354006 | | style="vertical-align: middle; text-align: center;" | 86354006 | ||
|- | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | MeiG SLM320-L | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | 86371906 | |||
|- | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | MeiG SLM320-E | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | 86463606 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||