Jump to content

FMC003 Promotional Material: Difference between revisions

Arnas.Zeb (talk | contribs)
Arnas.Zeb (talk | contribs)
Line 26: Line 26:
| style="border:1px solid white; width: 300px" | [[File:FMC003_MCIBO_2022-08-19_4000x4000-7.png|link=Special:Redirect/file/FMC003_MCIBO_2022-08-19_4000x4000-7.png|200px|center]]
| style="border:1px solid white; width: 300px" | [[File:FMC003_MCIBO_2022-08-19_4000x4000-7.png|link=Special:Redirect/file/FMC003_MCIBO_2022-08-19_4000x4000-7.png|200px|center]]
| style="border:1px solid white; width: 300px" | [[File:FMC003_MCIBO_2022-08-19_4000x4000-8.png|link=Special:Redirect/file/FMC003_MCIBO_2022-08-19_4000x4000-8.png|200px|center]]
| style="border:1px solid white; width: 300px" | [[File:FMC003_MCIBO_2022-08-19_4000x4000-8.png|link=Special:Redirect/file/FMC003_MCIBO_2022-08-19_4000x4000-8.png|200px|center]]
| style="border:1px solid white; width: 300px" | [[File:FMC003_MCIBO_new_ANATEL_2023-07-20_4000x4000-9.png|link=Special:Redirect/file/FMC003_MCIBO_2023-07-20_4000x4000-9.png|200px|center]]
| style="border:1px solid white; width: 300px" | [[File:FMC003_MCIBO_2022-08-19_4000x4000-9.png|link=Special:Redirect/file/FMC003_MCIBO_2022-08-19_4000x4000-9.png|200px|center]]
|-
|-
| style="border:1px solid white; text-align:center" | '''FMC003'''
| style="border:1px solid white; text-align:center" | '''FMC003'''
Line 36: Line 36:
|}
|}
</font>
</font>
<font size="-1">
{| class="wikitable" style="border:2px solid white; background: white"
|+
| style="border:1px solid white; width: 300px" | [[File:FMC003_MCIBO_new_ANATEL_2023-07-20_4000x4000-10.png|link=Special:Redirect/file/FMC003_MCIBO_2023-07-20_4000x4000-9.png|200px|center]]
|-
| style="border:1px solid white; text-align:center" | '''FMC003'''
==FMC003-MBIB0==
==FMC003-MBIB0==
'''High definition photos'''
'''High definition photos'''