DualCam Data Sending Parameters ID: Difference between revisions
Appearance
| Line 313: | Line 313: | ||
| Video Source for Trigger DIN2 | | Video Source for Trigger DIN2 | ||
| COM1 DualCam - 1001041<br />COM2 DualCam - 1002041 | | COM1 DualCam - 1001041<br />COM2 DualCam - 1002041 | ||
|- | |||
| Video Source for Trigger DIN3 | |||
| COM1 DualCam - 1001044<br />COM2 DualCam - 1002044 | |||
|- | |||
| Video Source for Trigger DIN4 | |||
| COM1 DualCam - 1001045<br />COM2 DualCam - 1002045 | |||
|- | |- | ||
| Video Source for Trigger Crash | | Video Source for Trigger Crash | ||