FMC880 Parameter list: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 480: | Line 480: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 – CHAP | | style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 – CHAP | ||
|- | |||
! rowspan="2" style="text-align: center; vertical-align: center;" |2025 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Uint8 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; vertical-align: center;" |0 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 | |||
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |0 – Disable | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Auto APN Search | |||
|- | |||
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 – Enable | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||