Template:FMC640 Device Family Parameter list: Difference between revisions
Appearance
| Line 222: | Line 222: | ||
| rowspan="1" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Ping timeout (min.) | | rowspan="1" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Ping timeout (min.) | ||
|- | |- | ||
! rowspan=" | ! rowspan="6" style="text-align: center; vertical-align: center;" |109 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Uint8 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; vertical-align: center;" |3 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; vertical-align: center;" |3 | ||
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |0 - Disable | | style="text-align: center; vertical-align: center;" |0 - Disable | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; vertical-align: center;" |GNSS Source | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 - GPS only | | style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 - GPS only | ||
| Line 237: | Line 237: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |9 - GPS + Beidou | | style="text-align: center; vertical-align: center;" |9 - GPS + Beidou | ||
|- | |||
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |15 - GPS + Galileo + Glonass + Beidou | |||
|- | |- | ||
! rowspan="2" style="text-align: center; vertical-align: center;" |110 | ! rowspan="2" style="text-align: center; vertical-align: center;" |110 | ||