Jump to content

Template:FMC640 Device Family Parameter list: Difference between revisions

Line 222: Line 222:
| rowspan="1" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Ping timeout (min.)
| rowspan="1" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Ping timeout (min.)
|-
|-
! rowspan="5" style="text-align: center; vertical-align: center;" |109
! rowspan="6" style="text-align: center; vertical-align: center;" |109
| rowspan="5" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Uint8
| rowspan="6" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Uint8
| rowspan="5" style="text-align: center; vertical-align: center;" |3
| rowspan="6" style="text-align: center; vertical-align: center;" |3
| rowspan="5" style="text-align: center; vertical-align: center;" |1
| rowspan="6" style="text-align: center; vertical-align: center;" |1
| rowspan="5" style="text-align: center; vertical-align: center;" |3
| rowspan="6" style="text-align: center; vertical-align: center;" |3
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |0 - Disable
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |0 - Disable
| rowspan="5" style="text-align: center; vertical-align: center;" |GNSS Source
| rowspan="6" style="text-align: center; vertical-align: center;" |GNSS Source
|-
|-
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 - GPS only
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 - GPS only
Line 237: Line 237:
|-
|-
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |9 - GPS + Beidou
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |9 - GPS + Beidou
|-
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |15 - GPS + Galileo + Glonass + Beidou
|-
|-
! rowspan="2" style="text-align: center; vertical-align: center;" |110
! rowspan="2" style="text-align: center; vertical-align: center;" |110