Jump to content

FMB964 Promotional Material: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 4: Line 4:
{| class="wikitable" style="border:2px solid white; background: white"
{| class="wikitable" style="border:2px solid white; background: white"
|+
|+
| style="border:1px solid white; width: 280px" | [[File:FMB964 1 demo.png|link=Special:Redirect/file/Fmb964.png|250px|center]]
| style="border:1px solid white; width: 220px" | [[File:Fmb964.png|link=Special:Redirect/file/Fmb964.png|200px|center]]
| style="border:1px solid white; width: 220px" | [[File:FMB964-2.png|link=Special:Redirect/file/FMB964-2.png|200px|center]]
| style="border:1px solid white; width: 220px" | [[File:FMB964-3.png|link=Special:Redirect/file/FMB964-3.png|200px|center]]
| style="border:1px solid white; width: 220px" | [[File:FMB964-4.png|link=Special:Redirect/file/FMB964-4.png|200px|center]]
| style="border:1px solid white; width: 220px" | [[File:FMB964-5.png|link=Special:Redirect/file/FMB964-5.png|200px|center]]
|-
|-
| style="border:1px solid white; text-align:center" | '''FMB964'''
| style="border:1px solid white; text-align:center" | '''FMB964'''
| style="border:1px solid white; text-align:center" | '''FMB964'''
| style="border:1px solid white; text-align:center" | '''FMB964'''
| style="border:1px solid white; text-align:center" | '''FMB964'''
| style="border:1px solid white; text-align:center" | '''FMB964'''
|-
|}
</font>
<font size="-1">
{| class="wikitable" style="border:2px solid white; background: white"
|+
| style="border:1px solid white; width: 220px" | [[File:FMB964-6.png|link=Special:Redirect/file/FMB964-6.png|200px|center]]
| style="border:1px solid white; width: 220px" | [[File:FMB964-7.png|link=Special:Redirect/file/FMB964-7.png|200px|center]]
| style="border:1px solid white; width: 220px" | [[File:FMB964-8.png|link=Special:Redirect/file/FMB964-8.png|200px|center]]
| style="border:1px solid white; width: 220px" | [[File:FMB964-Top.png|link=Special:Redirect/file/FMB964-Top.png|200px|center]]
|-
| style="border:1px solid white; text-align:center" | '''FMB964'''
| style="border:1px solid white; text-align:center" | '''FMB964'''
| style="border:1px solid white; text-align:center" | '''FMB964'''
| style="border:1px solid white; text-align:center" | '''FMB964'''
|-
|-
|}
|}
</font>
</font>