Teltonika Remote Smart Card Reader: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
|||
| Line 15: | Line 15: | ||
| style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: center; vertical-align: center; background: white;" | [[File:Download_zip.png|x30px|link=Special:Redirect/file/Remote_SCard_Reader_-_Teltonika_-_v1.11.3.zip]] | | style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: center; vertical-align: center; background: white;" | [[File:Download_zip.png|x30px|link=Special:Redirect/file/Remote_SCard_Reader_-_Teltonika_-_v1.11.3.zip]] | ||
| style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: center; vertical-align: center; background: white;" | 2018-08-25 | | style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: center; vertical-align: center; background: white;" | 2018-08-25 | ||
| style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: left; vertical-align: center; background: white;" | EN | |||
| style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: left; vertical-align: center; background: white;" | | |||
|} | |||
|- | |||
!style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: center; vertical-align: center; background: white;" | v3.0.10 | |||
| style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: center; vertical-align: center; background: white;" | [[File:Download_zip.png|x30px|link=Special:Redirect/file/Remote_SCard_Reader_-_Teltonika_-_v3.0.10.zip]] | |||
| style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: center; vertical-align: center; background: white;" | 2019-10-23 | |||
| style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: left; vertical-align: center; background: white;" | EN | | style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: left; vertical-align: center; background: white;" | EN | ||
| style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: left; vertical-align: center; background: white;" | | | style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: left; vertical-align: center; background: white;" | | ||