Template:FMB640 Device Family Parameter list: Difference between revisions
Appearance
Jevgenij.ry (talk | contribs) |
Jevgenij.ry (talk | contribs) |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
! style="width: 75px; background: black; color: white;" |Max | ! style="width: 75px; background: black; color: white;" |Max | ||
|- | |- | ||
!rowspan="4" style="text-align: center; vertical-align: center;" |100 | ! rowspan="4" style="text-align: center; vertical-align: center;" |100 | ||
|rowspan="4" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Unit8 | | rowspan="4" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Unit8 | ||
|rowspan="4" style="text-align: center; vertical-align: center;" |0 | | rowspan="4" style="text-align: center; vertical-align: center;" |0 | ||
|rowspan="4" style="text-align: center; vertical-align: center;" |0 | | rowspan="4" style="text-align: center; vertical-align: center;" |0 | ||
|rowspan="4" style="text-align: center; vertical-align: center;" |3 | | rowspan="4" style="text-align: center; vertical-align: center;" |3 | ||
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |0 - Ignition | | style="text-align: center; vertical-align: center;" |0 - Ignition | ||
|rowspan="4" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Movement Source | | rowspan="4" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Movement Source | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 - Movement Sensor | | style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 - Movement Sensor | ||
| Line 138: | Line 138: | ||
| rowspan="1" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Ping timeout (min.) | | rowspan="1" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Ping timeout (min.) | ||
|- | |- | ||
! rowspan=" | ! rowspan="5" style="text-align: center; vertical-align: center;" |109 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; vertical-align: center;" |Uint8 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; vertical-align: center;" |3 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; vertical-align: center;" |3 | ||
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |0 - Disable | | style="text-align: center; vertical-align: center;" |0 - Disable | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; vertical-align: center;" |GNSS Source | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 - GPS only | | style="text-align: center; vertical-align: center;" |1 - GPS only | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; vertical-align: center;" | | | style="text-align: center; vertical-align: center;" |3 - GPS + GLONASS | ||
|- | |||
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |7 - GPS + Galileo + Glonass | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; vertical-align: center;" | | | style="text-align: center; vertical-align: center;" |9 - GPS + Beidou | ||
|- | |- | ||
! rowspan="1" style="text-align: center; vertical-align: center;" |101 | ! rowspan="1" style="text-align: center; vertical-align: center;" |101 | ||