Template:FMC125-130 TAC codes: Difference between revisions
Appearance
| Line 60: | Line 60: | ||
===TAC codes for MeiG=== | ===TAC codes for MeiG=== | ||
{| class="nd-othertables_2" width:90%; | |||
|+ | |||
! rowspan="1" style="width:20%; border-bottom: 2px solid #0054A6; vertical-align: middle; text-align: center;" | Production codes | |||
! rowspan="1" style="width:20%; border-bottom: 2px solid #0054A6; vertical-align: middle; text-align: center;" | Model | |||
! rowspan="1" style="width:20%; border-bottom: 2px solid #0054A6; vertical-align: middle; text-align: center;" | TAC | |||
|- | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | MeiG | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | SLM320 | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | 86306905 | |||
|- | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | MeiG | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | SLM320-L | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | 86089605 | |||
|- | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | MeiG | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | SLM320 | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | 86690705 | |||
|- | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | MeiG | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | SLM320 | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | 86354006 | |||
|- | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | MeiG | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | SLM320-L | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | 86371906 | |||
|- | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | MeiG | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | SLM320-E | |||
| style="vertical-align: middle; text-align: center;" | 86463606 | |||
|- | |||
|} | |||
==Attachments== | ==Attachments== | ||