Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki Knowledge Base | Teltonika GPS
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Template:FM36 I/O parameters Parameters
(view source)
Revision as of 10:16, 4 June 2018
427 bytes added
,
10:16, 4 June 2018
no edit summary
Line 58:
Line 58:
|-
|-
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |5 – On Change
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |5 – On Change
+
|-
+
! style="text-align: center; vertical-align: center;" |2004
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |S32
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |10
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |0
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |2592000
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |I/O#1 Low level
|-
|-
|}
|}
Simkunas.ma
Administrators
1,247
edits