Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki Knowledge Base | Teltonika GPS
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
TAT100 Certification & Approvals
(view source)
Revision as of 12:45, 6 April 2023
107 bytes removed
,
12:45, 6 April 2023
no edit summary
Line 18:
Line 18:
| [[TAT100 SDPPI (POSTEL)]]
| [[TAT100 SDPPI (POSTEL)]]
|-
|-
−
|}
+
|[[TAT100 E-Mark]]
−
| style="width:25%; text-align:center; vertical-align: top;" |
−
{| style="width: 100%"
−
|-
−
!Approvals
−
|-
−
| [[TAT100 E-Mark]]
|-
|-
|}
|}
Martyna.D
0
edits