Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki Knowledge Base | Teltonika GPS
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Certificates overview
(view source)
Revision as of 11:18, 27 October 2023
428 bytes added
,
11:18, 27 October 2023
no edit summary
Line 709:
Line 709:
|[[FMM150]]
|[[FMM150]]
|
|
−
|
+
|
<div style="height:10px; text-align: center; transform: translate(0, -10px)">
+
[[File:Check_green_15px.png|link=FMM150 REACH]]
+
</div>
|
|
|<div style="height:10px; text-align: center; transform: translate(0, -10px)">
|<div style="height:10px; text-align: center; transform: translate(0, -10px)">
Line 717:
Line 719:
[[File:Check_green_15px.png|link=FMM150 REACH]]
[[File:Check_green_15px.png|link=FMM150 REACH]]
</div>
</div>
−
|
+
|
<div style="height:10px; text-align: center; transform: translate(0, -10px)">
+
[[File:Check_green_15px.png|link=FMM150 REACH]]
+
</div>
|
|
|<td style="border-left: 2pt solid #0054A5"> </td>
|<td style="border-left: 2pt solid #0054A5"> </td>
Line 1,909:
Line 1,913:
[[File:Check_green_15px.png|link=FMB140 Anatel certificate]]
[[File:Check_green_15px.png|link=FMB140 Anatel certificate]]
</div> <td style="border-left: 2pt solid #0054A5"> </td>
</div> <td style="border-left: 2pt solid #0054A5"> </td>
+
|-
+
| colspan="2" |[[FMB140|FMC150]]
+
|<div style="height:10px; text-align: center; transform: translate(0, -10px)">
+
[[File:Blue_check_mark.png|15px|link=]]
+
</div>
+
|
|-
|-
| colspan="2" |[[FMB225]]
| colspan="2" |[[FMB225]]
Jurij.lepechin
Administrators
53
edits