Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki Knowledge Base | Teltonika GPS
Search
Changes
← Older edit
FMC234 firmware errata
(view source)
Revision as of 13:27, 27 March 2024
269 bytes added
,
27 March
no edit summary
Line 13:
Line 13:
!03.27.XX
!03.27.XX
|FMB0YX, FMB9X0, FMB96X, FMB1YX, FMU1YX, FMM1YX, FMC1YX, FMM001, FMC001, FM30XY, FMB2XY, FMT100, FMC2XY
|FMB0YX, FMB9X0, FMB96X, FMB1YX, FMU1YX, FMM1YX, FMC1YX, FMM001, FMC001, FM30XY, FMB2XY, FMT100, FMC2XY
+
|-
+
! style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: center; vertical-align: center; background: white;" |
+
| style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: left; vertical-align: center; background: white;" |
|-
|-
!03.29.XX
!03.29.XX
Deividas.Darulis
Administrators
333
edits