Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki Knowledge Base | Teltonika GPS
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Certificates overview
(view source)
Revision as of 16:55, 1 December 2023
626 bytes added
,
16:55, 1 December 2023
→EUROPE certificates
Line 749:
Line 749:
|
|
|<td style="border-left: 2pt solid #0054A5"> </td>
|<td style="border-left: 2pt solid #0054A5"> </td>
+
|
+
|-
+
| colspan="2" |[[TST100]]
+
|<div style="height:10px; text-align: center; transform: translate(0, -10px)">
+
[[File:Check_green_15px.png|link=TAT100_CE_RED_/_UKCA]]
+
</div>
+
|
+
|
+
|<div style="height:10px; text-align: center; transform: translate(0, -10px)">
+
[[File:Check_green_15px.png|link=TFT100 RoHS]]
+
</div>
+
|
+
|
+
|<div style="height:10px; text-align: center; transform: translate(0, -10px)">
+
[[File:Check_green_15px.png|link=TAT100 Ukrainian UCRF]]
+
</div>
+
|
+
|
+
|
|
|
|-
|-
Line 3,560:
Line 3,579:
</div>
</div>
<td style="border-left: 2pt solid #0054A5"> </td>
<td style="border-left: 2pt solid #0054A5"> </td>
+
|-
+
| colspan="2" |[[TST100]]
+
|<div style="height:10px; text-align: center; transform: translate(0, -10px)">
+
[[File:Check_green_15px.png|link=TAT100 EAC]]
+
</div>
+
|
|-
|-
! colspan="4" style="background: #DBDBDB; vertical-align: middle; text-align: center; color:black" |'''2G/CAT NB1/CAT-M1'''
! colspan="4" style="background: #DBDBDB; vertical-align: middle; text-align: center; color:black" |'''2G/CAT NB1/CAT-M1'''
Arnas.Zeb
Administrators
4,628
edits