Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki Knowledge Base | Teltonika GPS
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Template:FM36 I/O parameters Parameters
(view source)
Revision as of 10:22, 4 June 2018
115 bytes added
,
10:22, 4 June 2018
no edit summary
Line 83:
Line 83:
! style="text-align: center; vertical-align: center;" |Digital Input 2
! style="text-align: center; vertical-align: center;" |Digital Input 2
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |2010-2014
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |2010-2014
+
|-
+
! style="text-align: center; vertical-align: center;" |
+
| style="text-align: center; vertical-align: center;" |
|-
|-
|}
|}
Simkunas.ma
Administrators
1,247
edits