Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki Knowledge Base | Teltonika GPS
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
FMC130 General description
(view source)
Revision as of 08:00, 18 November 2021
8 bytes removed
,
08:00, 18 November 2021
→Basic characteristics
Line 30:
Line 30:
|EC21-AU: WCDMA: B1/B2/B5/B8
|EC21-AU: WCDMA: B1/B2/B5/B8
|-
|-
−
| rowspan="
9
" |4G bands (SLM320)
+
| rowspan="
7
" |4G bands (SLM320)
|FMC130-ME1: LTE FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B20
|FMC130-ME1: LTE FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B20
|-
|-
Line 39:
Line 39:
|LTE-TDD:B38/B40/B41
|LTE-TDD:B38/B40/B41
|-
|-
−
|FMC130-ML1: LTE FDD:
+
|FMC130-ML1: LTE FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B20/B28
−
|-
−
|
B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B20/B28
|-
|-
|LTE-TDD:B40
|LTE-TDD:B40
|-
|-
|FMC130-MA1: LTE-FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B28
|FMC130-MA1: LTE-FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B28
−
|-
+
LTE-TDD:B38/B40/B41
−
|
LTE-TDD:B38/B40/B41
|-
|-
| rowspan="5" |4G bands (EC21)
| rowspan="5" |4G bands (EC21)
Gediminas.suminas
Administrators
3,248
edits