Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki Knowledge Base | Teltonika GPS
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
FMC130 General description
(view source)
Revision as of 10:42, 18 November 2021
16 bytes removed
,
10:42, 18 November 2021
→Basic characteristics
Line 30:
Line 30:
|EC21-AU: WCDMA: B1/B2/B5/B8
|EC21-AU: WCDMA: B1/B2/B5/B8
|-
|-
−
| rowspan="
7
" |4G bands (SLM320)
+
| rowspan="
4
" |4G bands (SLM320)
|FMC130-ME1: LTE FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B20
|FMC130-ME1: LTE FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B20
−
|-
+
LTE-TDD:B38/B40/B41
−
|
LTE-TDD:B38/B40/B41
|-
|-
|FMC130-ME3: LTE FDD: B1/B3/B7/B8/B20/B28
|FMC130-ME3: LTE FDD: B1/B3/B7/B8/B20/B28
−
|-
+
LTE-TDD:B38/B40/B41
−
|
LTE-TDD:B38/B40/B41
|-
|-
|FMC130-ML1: LTE FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B20/B28
|FMC130-ML1: LTE FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B20/B28
−
|-
+
LTE-TDD:B40
−
|
LTE-TDD:B40
|-
|-
|FMC130-MA1: LTE-FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B28
|FMC130-MA1: LTE-FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B28
LTE-TDD:B38/B40/B41
LTE-TDD:B38/B40/B41
|-
|-
−
| rowspan="
5
" |4G bands (EC21)
+
| rowspan="
4
" |4G bands (EC21)
|EC21-EC: LTE FDD: B1/B3/B7/B8/B20/B28A
|EC21-EC: LTE FDD: B1/B3/B7/B8/B20/B28A
|-
|-
|EC21-AU: LTE FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/
|EC21-AU: LTE FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/
−
|-
+
LTE TDD: B40
−
|
LTE TDD: B40
|-
|-
|EC21-J: LTE FDD: B1/B3/B8/B18/B19/B26
|EC21-J: LTE FDD: B1/B3/B8/B18/B19/B26
Gediminas.suminas
Administrators
3,248
edits