Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki Knowledge Base | Teltonika GPS
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
TAT100 Certification & Approvals
(view source)
Revision as of 09:42, 11 December 2023
3 bytes added
,
09:42, 11 December 2023
no edit summary
Line 17:
Line 17:
|-
|-
|[[TAT100 E-Mark]]
|[[TAT100 E-Mark]]
+
|-
+
[[TAT100 Anatel certificate]]
|-
|-
|[[TAT100 SIRIM QAS]]
|[[TAT100 SIRIM QAS]]
|-
|-
−
[[TAT100 Anatel certificate]]
|}
|}
| style="width:25%; text-align:center; vertical-align: top;" |
| style="width:25%; text-align:center; vertical-align: top;" |
Karolis.C
Administrators
420
edits