Jump to content

Template:FMB0329 firmware errata: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 50: Line 50:
|+
|+
! style="width: 20%; border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #0054A6; background: white; color: #0054A6; text-align: center;" |FIRMWARE VERSION
! style="width: 20%; border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #0054A6; background: white; color: #0054A6; text-align: center;" |FIRMWARE VERSION
! style="width: 40%; border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #0054A6; background: white; color: #0054A6; text-align: left;" |SUPPORTED HARDWARE
! style="width: 40%; border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #0054A6; background: white; color: #0054A6; text-align: left;" |HARDWARE
|-
|-
! style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: center; vertical-align: center; background: white;" |03.27.07.Rev.461
! style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: center; vertical-align: center; background: white;" |03.27.07.Rev.461
Line 67: Line 67:
|-
|-
! style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: center; vertical-align: center; background: white;" |03.27.10.Rev.482
! style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: center; vertical-align: center; background: white;" |03.27.10.Rev.482
| style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: left; vertical-align: center; background: white;" |FMB930, FMB965
| style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: left; vertical-align: center; background: white;" |FMB930
|-
! style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: center; vertical-align: center; background: white;" |03.27.10.Rev.464
| style="border: 1px solid white; border-bottom: 2px solid #E8E8E8; text-align: left; vertical-align: center; background: white;" |FMB965
|-
|-
|}
|}